sobota, 28 maja 2016

Sunbrella - ochrona twarzy przed słońcem

Witajcie!

Dziś przychodzę do Was z nowością (szczególnie dla mnie). Udało mi się nawiązać współpracę z firmą Dermedic. Przyszła do mnie paczuszka, a w niej kilka produktów. W najbliższych dniach ukażą się ich recenzje na blogu :)


Jednym z produktów, które wybrałam jest Sunbrella krem ochronny SPF 50. Zdecydowałam się na niego, gdyż słonecznych dni będzie teraz coraz więcej. Zawsze latem mam ten sam problem.. Trochę słońca i czerwona i podrażniona skóra na twarzy gotowa. Pomyślałam, że to może właśnie ten moment, żeby nareszcie z tym skończyć.


Krem jest polecany szczególnie dla skóry nadreaktywnej, nadwrażliwej, naczynkowej, jako ochrona przed promieniowaniem UV i IR w trakcie ekspozycji na słońce.

Działanie jakie obiecuje producent:
  • ogranicza negatywne skutki działania promieniowania podczerwonego IR
  • zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB
  • zmniejsza skłonność do podrażnień
  • wspomaga regenerację naskórka
  • zwiększa biosyntezę kolagenu, dzięki temu chroni skórę przed fotostarzeniem i starzeniem termicznym.
Krem jest wodoodporny, fotostabilny i hypoalergiczny.


Czy u mnie się sprawdził?

Po zastosowaniu twarz staje się bledsza, krem nie jest transparentny, ma lekko biały kolor. Zostawia na skórze delikatnie lepką warstwę. Ma bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny zapach. Dobrze się wyciska z odkręcanej tubki. Co do samego działania to mam wrażenie, że jest ono odczuwalne. Nie jest to spektakularna zmiana, ale wydaje mi się, że krem łagodzi zaczerwienienia. Podczas ostatnich słonecznych dni stosowałam go przed wyjściem na słońce i kontrolowałam efekty co jakiś czas. Skóra nadal była zaczerwieniona jednak nie w takim stopniu jak to miało miejsce wcześniej. Ale czy produkt jest wart swojej ceny? Za 40g trzeba zapłacić 46 zł.

Poniżej skład produktu.


Czy któraś z Was miała kontakt z tymi produktami? Jakie są wasze opinie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz