wtorek, 31 maja 2016

Współpraca Dermedic - cz. 3 ULTRANAWILŻANIE

Witajcie!

Dzisiaj chcę pokazać Wam kolejny produkt jaki dostałam od Dermedic. Otrzymałam krem Hydrain3. Jest to krem-żel o działaniu ultranawilżającym, które jak zapewnia marka, trwa 48 godzin. Hydrain3 zawiera unikatowy kompleks składników aktywnych - AQUALARE™.


Krem bardzo dobrze się wchłania i nawilża skórę. Daje przyjemne uczucie na twarzy i niweluje uczycie suchości i ściągnięcia. Nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy, nie zapycha porów i doskonale sprawdza się w używaniu pod makijaż. Jego konsystencja i zapach bardzo przypadły mi do gustu. Formuła lekko żelowa doskonale rozprowadza się na twarzy, a zapach zapach dodaje jeszcze więcej przyjemności w trakcie pielęgnacji. Producent zapewnia o nawilżeniu na 48 godzin. Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Po zastosowaniu faktycznie efekt jest widoczny, ale po umyciu twarzy skóra znowu staje się ściągnięta.


Produktu dopiero zaczęłam używać, ale już mogę stwierdzić, że jest bardzo wydajny. Wystarczy tylko odrobinę nałożyć na twarz, a uzyskamy efekt nawilżenia. Dużym plusem tego produktu jest to, że jest hypoalergiczny, zawiera wodę termalną oraz kwas hialuronowy.

Składniki aktywne w produkcie: Woda termalna, Kwas hialuronowy, AqualareTM, Mocznik-UREA, Gliceryna, Dub Diol, Betaina, Phytosqualan – Skwalan, Witamina E

Poniżej cały skład.


Opakowanie: Słoik 50 g
Cena: 38,00 zł

Czy warty swojej ceny?

Miałyście kontakt z tym produktem? Produkt reklamowany jest w telewizji. Widziałyście już? Co sądzicie?

Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz